HOTEL SLAVIJA ** BAŠKA VODA

17. september 2015
in Category: Hotely a apartmány Chorvátska
0 18009 48
HOTEL SLAVIJA ** BAŠKA VODA

HOTEL SLAVIJA ** BAŠKA VODA

Priamo v centre chorvátskeho letoviska Baška Voda nájdete dvojhviezdičkový hotel Slavija. Keďže budova bola vystavaná už v 30. rokoch 20. storočia, slúžila ako prvé ubytovacie zariadenie v meste. Hotelové vybavenie: recepcia, reštaurácia, zmenáreň, aperitív bar, TV miestnosť, trezor za poplatok. Ubytovanie: k dispozícii pre klientov sú 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, sprcha/WC, SAT/TV.

Časť izieb má balkón (za príplatok) a klimatizáciu (tiež za príplatok). V izbách sa nachádza starší nábytok. Hotel sa nachádza pri štrkovo-kamenistej pláži, kde sú ležadlá a slnečníky za poplatok. Parkovanie je možné na parkovisku hotela Horizont (v obmedzenom počte miest a za poplatok) alebo v okolí hotela taktiež za poplatok. Stravovanie: all inclusive light (plná penzia).

All inclusive služby – privítací drink raňajky, obedy, večere – formou bufetu (počas obeda a večere neobmedzená konzumácia čapovaného vína, piva a nealkoholických nápojov), wifi internetové pripojenie zdarma v priestore recepcie. V centre mestečka tiež nájdete bary a diskotéky.

Adresa: Obala Sv. Nikole 71, 21000 Baška Voda, Chorvátsko

GPS súradnice: 43.356821, 16.949389