NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (74) – SAO PAULO, APARECIDA, RIO DE JANEIRO

2. november 2016
in Category: Informácie o krajinách, Poznávacie zájazdy
0 22251 46
NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (74) – SAO PAULO, APARECIDA, RIO DE JANEIRO

NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (74) – SAO PAULO, APARECIDA, RIO DE JANEIRO

CK Awertour – Brazília

Termín: 8. – 16. 12. 2016

Cestovná kancelária Awertour pre vás pripravila 9-dňový poznávací zájazd leteckou dopravou do Brazílie. Cena zájazdu: 2400 eur/osoba.

Cena zahŕňa: letenku, letiskové a palivové príplatky, autobusovú dopravu, hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s raňajkami a večerami, miestneho sprievodcu, sprievodcu – kňaza, poistenie proti úpadku, cestovné poistenie Alianz

Cena nezahŕňa: obslužné 50,- USD /platí sa priamo sprievodcovi na zájazde/. Ceny sú kalkulované pri kurze 1 EUR = 1,24 USD. Pri pohybe kurzu o 5 % si vyhradzuje cestovná kancelária právo na úpravu ceny.

Program pútnického zájazdu:

1. deň: odchod z Bratislavy na letisko do Viedne s následným odletom do Sao Paula.

2. deň: v ranných hodinách prílet do Sao Paula, program: prehliadka historického centra – obecný trh, Bulvár Avenida Paulista – hlavné finančné centrum mesta, dnes je jednou z najväčších alejí na svete. Katedrála de Sé alebo aj Metropolitná katedrála je hlavným symbolom mesta a jej história siaha až do roku 1589. Katedrála je v skutku neprehliadnuteľná, jej veže sa týčia až do výšky 92 metrov. Kláštor Sao Bento, Park Ibirapuera. Ubytovanie, večera a nocľah.

3. deň: po raňajkách odchod autobusom do Aparecidy – druhého najznámejšieho mariánskeho pútnického miesta Latinskej Ameriky. V poobedňajších hodinách odchod do Rio de Janeira, ubytovanie pri svetoznámej pláži Copacabana. Večera a nocľah.

4. deň: po raňajkách prehliadka historickej časti Rio de Janeira – Metropolitnej katedrály sv. Sebastiána, Katedrály Candelaria, Národného divadla, knižnice Cinelandia. V poobedňajších hodinách návšteva Cukrovej homole – výstup lanovkou na vrchol vo výške 395 m, kde sa nám naskytne panoramatický výhľad na celé mesto. Večera a nocľah.

5. deň: raňajky, pokračovanie v prehliadke Ria de Janeira – štvrť Cosme Velho, výstup navrch Corcovado ozubenou železnicou, kde sa nachádza socha Krista Spasiteľa. Návšteva botanickej záhrady. Popoludní návšteva futbalového štadióna Maracana. Je to najväčší štadión v Brazílii a 22. na svete. Bol postavený pri príležitosti majstrovstiev sveta vo futbale v roku 1950. Večera a nocľah.

6. deň: raňajky, Favela tours – odchod do štvrte Rocinha, Vila Canoas, architektúra, obyvateľstvo, spôsob života a atď. Večera a nocľah.

7. deň: raňajky, oddych na pláži. Večera a nocľah.

8. deň: raňajky, transfer na letisko s následným odletom.

9. deň: prílet do Viedne s následným transferom do Bratislavy.

Sprievodca si vyhradzuje právo na zmenu programu podľa okolností.