NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (93) – SAMOA

5. apríl 2017
in Category: Informácie o krajinách, Poznávacie zájazdy
0 22152 60
NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (93) – SAMOA

NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (93) – SAMOA

CK Veva Travel – Samoa

Termín:  17. 7. 2017

Cestovná kancelária Veva Travel pre vás pripravila 17-dňový poznávací zájazd leteckou dopravou na ostrov Samoa. Cena zájazdu: 6 348 eur/osoba + príplatky.

Cena zahŕňa: prelet Melbourne– Sydney, prelet Sydney – Ayers Rock – Sydney, prelety Sydney – Apia – Nadi – Sydney, prelet Apia – Pago – Apia, 9 x ubytovanie v 3-hviezdičkových hoteloch v dvojposteľových izbách, 9 x raňajky, 4 x ubytovanie v 4* hoteloch bez stravy, privátnu dopravu počas celého programu, letiskové transfery počas celého zájazdu, prehliadku Melbournea Sydney, slovenského sprievodcu počas poznávacej časti najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa: letiskové poplatky, víza, ostatnú stravu, vstupné do pamiatok a atrakcií

Program zájazdu:

1. deň – odlet z Európy, 2. deň – stále vo vzduchu, 3. deň – skorý ranný prílet do Austrálie. Prezrieme si Melbourne. 4. deň – vyhliadková jazda po pobreží po GREAT OCEAN ROAD, legendárnej ceste. Večer návrat do mesta a individuálny relax. 5. deň – preletíme 1 000 km, ktoré oddeľujú dve najväčšie mestá v krajine a pristaneme v Sydney. 6. deň – nákupy v Queen Victoria shopping centre, prípadne relax na Bondi beach.

7. deň – výlet do srdca austrálskeho outbacku, k magickým skalám Ayers rock. 8. deň – návrat z centra najmenšieho kontinentu a večer odlet – smer Samoa. 9. deň – súostrovie sa skladá z dvoch hlavných ostrovov Upolu a Savaii. 10. deň – Americká Samoa. 11. deň – vyhliadková plavba trajektom okolo ostrovov Apolima a Manono. 12. deň – ranný prílet na Fidži, ubytovanie v príjemnom plážovom hoteli. 13. deň – oddych na pláži. 14. deň – relax na exotickej pláži na Fidži. 15. deň – relax na exotickej pláži na Fidži. 16. deň – odlet z Fidži.

17. deň – prílet.