NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (94) – PETROHRAD

12. apríl 2017
in Category: Informácie o krajinách, Poznávacie zájazdy
0 23485 62
NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (94) – PETROHRAD

NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (94) – PETROHRAD

CK Turancar – Rusko

Termín:  upresní sa

Cestovná kancelária Turancar pre vás pripravila 4-dňový poznávací zájazd leteckou dopravou do Petrohradu Cena zájazdu: informácie na turancar@turancar.sk.

Cena zahŕňa: 3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň – Petrohrad – Viedeň, transfer letisko – hotel – letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov

Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste – miestna verejná doprava a autokarová doprava a vstup do Petrodvorca.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 135,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os. Upozornenie: pre cestu do Ruskej federácie je potrebný pas s platným vízom – na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 90,- EUR.

Program zájazdu:

1. deň – po prílete v dopoludňajších hodinách bude nasledovať transfer do hotela. Prehliadka mesta až do neskorých večerných hodín. Pešia prechádzka centrom mesta. Návrat do hotela, nocľah.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka pamätihodností mesta: Plavba loďou po Neve s úžasnými pohľadmi na paláce Petrohradu. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenný výlet do cárskych sídiel pri Petrohrade. Návšteva katedrály Sv. Izáka – najväčšia pravoslávna katedrála v meste s pozlátenou kupolou. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, dokončenie prehliadky. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet z Petrohradu do Viedne v popoludňajších hodinách.