ORGANIZÁCIE CESTOVNÉHO RUCHU BUDÚ MAŤ OD DECEMBRA SVOJE VYSIELANIE

23. november 2018
in Category: Travel Blog - Slovensko, Travel Blog - Zahraničie
0 98813 193
ORGANIZÁCIE CESTOVNÉHO RUCHU BUDÚ MAŤ OD DECEMBRA SVOJE VYSIELANIE

ORGANIZÁCIE CESTOVNÉHO RUCHU BUDÚ MAŤ OD DECEMBRA SVOJE VYSIELANIE

Vo vlastnom vysielaní budú môcť krajské a oblastné organizácie cestovného ruchu predstaviť doterajšiu činnosť a krásy svojho regiónu celému svetu.

Produkčná a mediálna spoločnosť Travel Channel Slovakia, ktorá doteraz svoje cestopisné televízne relácie bezplatne dodávala približne do 56 televízií v Českej a Slovenskej republike, svojím inovatívnym projektom online streamingu rozširuje dostupnosť sledovanosti bez obmedzenia.

38 činných organizácií cestovného ruchu Slovenska (KOCR a OOCR), ktoré začali svoju činnosť po 20. decembri 2012, týmto dostali na svoje šieste narodeniny jedinečný darček v podobe možnosti prezentácie a automatickej archivácie svojich krátkych propagačných filmov alebo hotelových videí vo FullHD kvalite s popisom.

Jedinečné vysielanie zamerané na cestovanie, dovolenky, hotely, destinácie a zaujímavosti zo života v regiónoch postupne vyplní medzeru na mediálnom trhu zaujímavými reláciami:

Travel Magazín – magazín o dovolenkách, hoteloch a cestovaní, Zhora je svet krajší – inšpirácie leteckých záberov na metropoly alebo krajiny s výbornou hudbou, Najobľúbenejšie hotely a penzióny – reklamné a reálne hotelové videá, Travel vlog – moderovaný náučný a zábavný vlog, Dovolenkujte s nami – filmy vyrobené v spolupráci s organizáciami cestovného ruchu a ministerstvami turizmu, Cestovateľko – detský zábavný vlog, v ktorom predstavíme miestečka a hotely ideálne pre rodiny s deťmi, Interview – rozhovory so zaujímavými ľuďmi z oblasti cestovného ruchu, delegátmi alebo majiteľmi cestovných kancelárií, manažérmi hotelov a cestovateľmi, Kto necestuje, nezažije – zaujímavosti milé aj nemilé nakrútené počas našich aj vašich ciest. Myslíš, že poznáš Slovensko? – moderovaná súťaž o zaujímavé cestovateľské ceny, v ktorej bude divák určovať lokalitu podľa fotografie.

V nepretržitom vysielaní dovolenkovej televízie Travel Channel Slovakia si na rozdiel od ostatných dokumentárnych staníc budú mať milovníci cestovania možnosť detailne pozrieť tisícky hotelov všetkých kategórii, spoznať zaujímavé krajiny, možnosti výletov, aktívnej dovolenky, lyžovačiek, výletných plavieb alebo expedície slovenských a českých dobrodruhov. Televízne vysielanie bude dostupné na všetkých zariadeniach s internetom bez akýchkoľvek poplatkov a potrebných aplikácií v slovenskom a českom jazyku. Stream každého vydania bude vo FullHD kvalite aj spolu s popisom archivovaný na Youtube.com. Medzinárodná verzia nízkorozpočtovej relácie Travel Magazín bude aj naďalej distribuovaná do satelitných televízií s cestovateľskou tematikou v ďalších 15 krajinách.