TERMINÁL – JÚL 2015 (VIDEOMAGAZÍN PRAŽSKÉHO LETISKA)

4. júl 2015
in Category: Mesačník Terminál Letisko V. Havla Praha
0 2593 41

TERMINÁL – JÚL 2015 (VIDEOMAGAZÍN PRAŽSKÉHO LETISKA)

V júlovom vydaní magazínu Terminál uvidíte, aké novinky pre vás pripravilo na leto Letisko Václava Havla v Prahe. Ide o vylepšenie služieb pre cestujúcich v projekte “Meníme letisko pre vás” a o inováciu v marketingovej komunikácii.

V reportáži vám predstavíme medzinárodnú radu letísk ACI a priebeh jej konferencie. Spolu s nárastom cestujúcich na medzinárodných letiskách stúpa počet návštevníkov v krajine, čo je prospešné pre príjem z cestovného ruchu. Konferencia sa každý rok koná v inom hlavnom meste a bratislavské letisko sa aj napriek krátkej vzdialenosti nezúčastnilo.

1. júla 2015 na runway 06 pristál Airbus 380-800 leteckej spoločnosti Emirates pri príležitosti piateho výročia prvého letu na linke z Prahy do Dubaja. Tento dopravný kolos prilákal do areálu letiska množstvo nadšencov aj novinárov. Pražskému Letisku Václava Havla v tento deň pribudla aj ďalšia príležitosť na nové výročie, a to odskúšanie a spustenie nového veľkokapacitného GATE-u 14 pre nadrozmerné dopravné lietadlá s nadštandardným množstvom cestujúcich.