APARTMÁNY JANNIS 3* (NEI PORI – GRÉCKO)

30. október 2017
in Category: Informácie o krajinách
0 20303 107

APARTMÁNY JANNIS 3* (NEI PORI – GRÉCKO)

Apartmánový dom Jannis leží vo vzdialenosti asi 200 metrov od mora v gréckom stredisku Nei Pori. Iba na skok od neho je i centrum mesta, supermarket a rozličné obchodíky.

Ubytovanie: štúdiá pre 2 – 4 osoby pozostávajú z jednej miestnosti vybavenej dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom alebo tromi samostatnými lôžkami, 4-lôžkové štúdio pozostáva z dvojlôžka, jedného samostatného lôžka a jednej prístelky. V štúdiách sa nachádza TV, kuchynský kút (kuchynská linka, varič, chladnička, riad), kúpeľňa so sprchou a WC.

Apartmán pre 4 – 6 osôb pozostáva z 2 spální, každá vybavená  dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom, apartmán pre 5 osôb sa nachádza na prízemí s terasou otočenou do záhradky, pozostáva z dvoch miestností, v jednej  sa nachádza dvojlôžko a samostatné lôžko a v druhej miestnosti dve samostatné pevné lôžka a kuchynský kút oddelený barovým pultom. K vybaveniu apartmánov patrí kuchynská linka, elektrický varič, chladnička, riad, kúpeľňa so sprchou a WC. Všetky štúdiá a apartmány majú balkón alebo terasu. Klimatizácia za poplatok na mieste. Wifi pripojenie zdarma.

Stravovanie: individuálne, možnosť dokúpenia večerí (výber z menu) alebo polpenzie v blízkej reštaurácii.

Pláž: široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok

Doprava: autobusová, individuálna, letecká