HILTON LONG BEACH 4* (HURGHADA)

10. november 2017
in Category: Najobľúbenejšie hotely v Egypte
0 18951 117
HILTON LONG BEACH 4* (HURGHADA)

HILTON LONG BEACH 4* (HURGHADA)

Rozľahlý hotelový komplex Hilton Long Beach pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých viliek. Hostia tiež môžu využiť členitý bazén v tvare lagúny v strede hotela. Od hurghadského letiska je vzdialený iba 17 kilometrov.

Jeho vybavenie zahŕňa: vstupnú halu s recepciou, lobby bar, zmenáreň, 2 hlavné reštaurácie, a la carte reštauráciu, snack bar, bar pri bazéne, bar na pláži, 6 bazénov s oddelenou detskou časťou (slnečníky a ležadlá zdarma), krytý bazén, obchod so suvenírmi, konferenčnú miestnosť, internetové pripojenie za poplatok, miniklub.

Ubytovanie: staršie 2-lôžkové izby, izby v hlavnej budove za poplatok, rodinné izby za poplatok, sú vybavené balkónom alebo terasou. Nechýba klimatizácia, kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy, TV/SAT, izbový telefón, minibar (za poplatok), trezor

Pláž: piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora

Stravovanie: all inclusive

Možnosti aktivít: animačné programy, nepravidelné večerné programy, tenisový kurt (1 hodina denne na izbu, osvetlenie a vybavenie za poplatok), squash (1 hodina denne na izbu, vybavenie za poplatok), plážový volejbal, aerobik, vodné pólo, fitness, biliard (1 hodina denne/izba),  sauna, vírivka, masáže, salón krásy, potápačské centrum, vodné športy na pláži.