HOTEL CONSTANTINE THE GREAT 4* (BELEHRAD)

24. apríl 2019
in Category: Informácie o krajinách
0 87269 208

HOTEL CONSTANTINE THE GREAT 4* (BELEHRAD)

Odskúšaný hotel, do ktorého sa vždy budeme radi vracať, je Constantine the Great otvorený v novembri 2014 len 18 kilometrov letiska v Belehrade. Svojim hosťom ponúka 56 luxusných izieb a suít. Štandardné 2-lôžkové izby majú rozlohu 28 metrov štvorcových, izby superior double zase 38 metrov štvorcových. Luxusné izby s ortopedickými matracmi a s nábytkom najvyššieho štandardu merajú 42 – 44 metrov štvorcových. Najväčšia suita má až 55 metrov štvorcových. Nezabudnuteľné dni a noci – váš comfort je naším cieľom: všetky izby sú vybavené moderným nábytkom a majú bezdrôtové internetové pripojenie, LCD TV, klimatizáciu, minibar a trezor.

Okrem toho sa pri stavbe tohto hotela snažili vyhovieť tak hosťom cestujúcim za obchodom, ako aj tým, ktorí vyhľadávajú oddych. Nenechajte si ujsť elegantnú reštauráciu Edict s národnými i medzinárodnými jedlami a skvelou ponukou vín. Ponuku tohto pravého mestského hotela dopĺňa konferenčná miestnosť s kapacitou 85 ľudí s moderným zariadením a s vlastným kateringom počas mítingu alebo iného podujatia.

S priateľským a zároveň profesionálnym personálom, skvelou lokalitou a mnohými parkovacími miestami je hotel Constantine the Great tou najlepšou voľbou na ubytovanie v centre Belehradu.