HOTELOVÁ INŠPEKCIA V MARSA ALAM – V ÚVODE ROKA POZITÍVNA RECENZIA

5. január 2019
in Category: Informácie o krajinách, Travel Blog - Zahraničie
0 178559 304
HOTELOVÁ INŠPEKCIA V MARSA ALAM – V ÚVODE ROKA POZITÍVNA RECENZIA

HOTELOVÁ INŠPEKCIA V MARSA ALAM – V ÚVODE ROKA POZITÍVNA RECENZIA

Rozhodli sme sa navštíviť pokojnejšie egyptské letovisko Marsa Alam a dostali sme tip na hotel, o ktorom nemôžeme napísať nič zlé.

Hotel Sentido Oriental Dream vás očarí aj piesočnatou plážou, kde sú na kúpanie určené lagúny s bielym pieskom. Sú priezračne tyrkysovej farby ako tie, ktoré poznáme z Karibiku. Bazény sú fajn, koncom roka prebiehala postupná rekonštrukcia chodníkov a ich okolia, no nijako to nemalo vplyv na pohodlie dovolenkárov v tomto rezorte.

Osobitnú kapitolu tvoria fantastickí animátori, ktorí vám zaručene spríjemnia pobyt. Ubytovanie a strava nemajú chybu, určite si každý príde na svoje. Chlieb, ktorý sa naučili Egypťania robiť pre hostí z Európy, síce nie je dokonalý ako populárny čierny chlieb hotela Grand Resort v Hurghade, no je porovnateľný s ktorýmkoľvek chlebom súkromných pekární Slovenska.

Raňajkové švédske stoly však ponúkajú aj množstvo sladkého a slaného pečiva, palacinky, musli a ovocie podľa aktuálnej sezóny. Nechýbajú aktivity v podobe jogy, strečingu či večerné programy a diskotéky. Poteší rýchlejší internet v porovnaní s 5-hviezdičkovými hotelmi známejších letovísk a v zimných mesiacoch aj sauna.