KOVILOVO RESORT 4* (SRBSKO)

2. február 2020
in Category: Informácie o krajinách
0 148614 228

KOVILOVO RESORT 4* (SRBSKO)

Predstavujeme vám športové stredisko Kovilovo Resort, špecializovaný profesionálny športový kemp v Srbsku.

Športové stredisko Kovilovo sa nachádza na predmestí hlavného mesta, iba 14 km od letiska a 18 km od centra mesta. Ponúka jedinečný zážitok, ktorý spája luxusné ubytovanie a dokonalé školiace priestory.

V izolovanom komplexe rozprestierajúcom sa na 26 hektároch nájdete štvorhviezdičkový hotel President s medzinárodnou reštauráciou, vonkajším bazénom a 28 ubytovacích jednotiek – dostatočne priestranných na umiestnenie viac ako sedemdesiatich osôb.

Športové zariadenia zahŕňajú dve futbalové ihriská vynikajúcej kvality podľa štandardov FIFA, ako aj uzavretú športovú halu so špeciálnou drevenou podlahou – schválená FIBA, ideálna pre profesionálny basketbalový, volejbalový alebo hádzanársky výcvik. Naše fitnes centrum so saunami, vírivkami a masážnou miestnosťou zodpovedá požiadavkám každého profesionálneho športovca. Pozývame vás na návštevu a zistíte, prečo si najlepší európski atléti už vybrali Kovilovo Resort.

Vychutnajte si vynikajúce nápoje v pohodlnej luxusnej hale alebo si doprajte vynikajúcu kuchyňu v hotelovej reštaurácii.

Hotel President – vaše pohodlie v našej starostlivosti: po náročnom dni alebo náročnom tréningu ponúkajú naše luxusné izby dokonalú relaxáciu.

Priestory, ktoré oživia vašu udalosť – multifunkčná sála na konferencie, semináre, prezentácie až pre 250 osôb je vybavená najmodernejšou audiovizuálnou technikou a zariadením na simultánny preklad.

Elegantná reštaurácia na obed a večeru, terasa, doplnkové služby, VIP kancelária na zasadania rady, tlačové konferencie zaručujú úspech pri organizovaní širokého spektra podujatí.

Vaša ideálna voľba pre športové prípravy a kempy – stredisko Kovilovo pozostáva aj z dvoch vynikajúcich futbalových ihrísk testovaných a schválených Národným futbalovým výberom Srbska, ktoré si v minulosti vybrali naše centrum a hotel President ako svoju ideálnu základňu na tréningy.

Ján Guráň