NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (24) – NAJKRAJŠIE HRADY A ZÁMKY JUŽNÝCH ČIECH

23. september 2015
in Category: Informácie o krajinách, Poznávacie zájazdy
0 19838 54
NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (24) – NAJKRAJŠIE HRADY A ZÁMKY JUŽNÝCH ČIECH

NAJLEPŠIE POZNÁVACIE ZÁJAZDY V AKTUÁLNEJ PONUKE (24) – NAJKRAJŠIE HRADY A ZÁMKY JUŽNÝCH ČIECH

CK Rekreal – Česká republika

Termín: 9. – 11. 10. 2015

Cestovná kancelária Rekreal pre vás pripravila 3-dňový poznávací zájazd autobusovou dopravou do Českej republiky. Cena zájazdu: od 122,32 eur/osoba.

Cena zahŕňa: dopravu luxusným autobusom, prepravu podľa programu, 2x ubytovanie v dvoj- alebo trojlôžkovej izbe v 3* hoteli s raňajkami, služby slovenského sprievodcu, DPH.

Cena nezahŕňa: vstupné do múzeí a historických objektov, kompletné cestovné poistenie, príplatok za miestenku.

Nepovinné príplatky: za miestenku v autobuse – 10 eur, komplexné cestovné poistenie – 7,95 eur.

Program zájazdu:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Po príchode do Čiech návšteva hradu Rožmberk nad Vltavou pochádzajúceho z 13. storočia. Nasledovať bude prehliadka hradu a zámku Český Krumlov, ktorý je pamiatkou svetového dedičstva UNESCO. Transfer do hotela v Českých Budejoviciach, ubytovanie, nocľah. 2. deň – po raňajkách v hoteli presun do zámku Třeboň.

Večer návrat do hotela, nocľah. 3. deň – po raňajkách v hoteli návšteva monumentálneho súboru budov hradu a zámku v Jindřichovom Hradci.  Za sedem storočí sa medzi majiteľmi vystriedali generácie troch popredných šľachtických rodov. Potom sa presunieme na zámok Červená Lhota, ktorého dnešná renesančná budova vznikla po roku 1530 a bola naďalej niekoľkokrát upravená.

Zámocké interiéry prvého poschodia sú z 80. rokov 17. storočia a predstavujú dnes autentickú podobu šľachtického bytu posledných majiteľov z doby okolo roku 1910. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.