NOVOROČNÝ PRÍHOVOR EGYPTSKÉHO DELEGÁTA MIŠKA

6. január 2019
in Category: Informácie o krajinách
0 44280 237

NOVOROČNÝ PRÍHOVOR EGYPTSKÉHO DELEGÁTA MIŠKA

Obľúbený delegát, ktorého poznáme nielen z egyptských letovísk, ale už aj z televízie Markíza a tlačených médií, sa usadil v cestovnej kancelárii Happy Travel.

Masoud Metwally Ahmed dnes prichádza s novoročným želaním, ktoré už mali možnosť diváci živého vysielania televízie Travel Channel Slovakia vidieť na svojich obrazovkách. Tentokrát sme Miška vyrušili v práci, kde spolu s majiteľom cestovnej kancelárie Romanom Berkesom pracoval na pravdepodobne najzaujímavejšom projekte ďalšej dovolenkovej sezóny. Milovníci dovoleniek pri Červenom mori budú môcť už čoskoro využívať priame lety do Egypta z piešťanského letiska.

V pripravovaných vydaniach relácie Interview vo vysielaniach CK, hotelov, OOCR a KOCR vám čoskoro predstavíme, aké benefity okrem bezplatného parkovania na letisku budú môcť dovolenkári využívať. K novoročnému želaniu sa pripája aj televízia Travel Channel Slovakia, druhá dovolenková televízia sveta, ktorej živé vysielanie môžete pozerať bez akýchkoľvek poplatkov a aplikácií. Cestujte s nami.