PLÁŽE AKO V KARIBIKU A KOZIČKY S NAJDLHŠÍMI UŠAMI

21. február 2017
in Category: Cestovateľko, Informácie o krajinách
0 36221 152
PLÁŽE AKO V KARIBIKU A KOZIČKY S NAJDLHŠÍMI UŠAMI

PLÁŽE AKO V KARIBIKU A KOZIČKY S NAJDLHŠÍMI UŠAMI

Juhovýchod Cypru je jedinečný svojimi prekrásnymi plážami a práve v okolí Agya Napy ich striedajú zaujímavé jaskynné skalné útvary. Rodiny s deťmi tu nájdu prázdninový raj so všetkým, čo k tomu patrí.

Zlatistý piesok, pláže s pozvoľným vstupom do mora, pestrú stredomorskú kuchyňu v rezortoch najvyššej úrovne a množstvo atrakcií v najbližšom okolí, ktoré môžete využívať od mája takmer do novembra. S Cestovateľkom sme sa vybrali na farmu, kde chovajú kozičky pre najbohatších ľudí sveta. Práve vďaka tunajším podmienkam majú to najlepšie mlieko na výrobu syra a tradičných mliečnych výrobkov.

Pozrieme sa aj na najväčšiu, ale hlavne naozajstnú pirátsku loď, na ktorej kedysi piráti drancovali Stredozemné more. Tentokrát nejde o turistický fejk vytvorený na denné plavby, aké poznáme takmer zo všetkých prímorských letovísk. Zrekonštruovaná paluba Čiernej perly je dnes zábavne orientovaná a počas 4-hodinovej vyhliadkovej plavby s prestávkami na kúpanie si užijete pirátsku atmosféru s výhľadom na zaujímavé útvary pobrežia Sea Caves a Cave Greco. Tu nájdete VIDEO AKTUÁLNEJ RELÁCIE.