SVADOBNÝ KAŠTIEĽ MOŠOVCE

19. marec 2015
in Category: Travel Magazín
0 10145 93
SVADOBNÝ KAŠTIEĽ MOŠOVCE

SVADOBNÝ KAŠTIEĽ MOŠOVCE

Najväčšou pýchou malebnej obce Mošovce je rokokovo-klasicistický kaštieľ, ktorý dal v 2. polovici 18. storočia postaviť František VII. Révai. Po roku 1945 už slúžil na školské účely. Dnes je po rozsiahlej rekonštrukcii zaradený do kategórie trojhviezdičkových hotelov s bezbariérovým prístupom pod názvom Park Hotel Kaštieľ Mošovce.

Majestátnosť a diskrétnosť múrov kaštieľa ideálne vystihujú požiadavky pri obchodných rokovaniach, prezentáciách, rodinných oslavách, garden party, svadbách alebo iných súkromných podujatiach. Ak hľadáte krásne romantické priestory na váš svadobný deň, kaštieľ Mošovce je ideálnym miestom na splnenie vašich prianí. Kompletný svadobný servis, individuálny prístup či rozsiahly anglický park s rozlohou 16, 5 hektára s vodnými plochami a Ostrovom lásky sú len malou ochutnávkou toho, čo všetko tu na vás čaká. V prípade záujmu sa v kaštieli postarajú o celkovú výzdobu priestorov, svadobný obrad a fotenie svadby v jeho priestoroch alebo v priľahlom parku.

Svadobný kaštieľ Mošovce tiež ponúka jedinečné možnosti ubytovania v 31 izbách s 52 lôžkami. Tu nájdete VIDEO AKTUÁLNEJ RELÁCIE.