TRAVEL VLOGER ROKA 2016 – II. ROČNÍK CELONÁRODNEJ SÚŤAŽE

TRAVEL VLOGER ROKA 2016 – II. ROČNÍK CELONÁRODNEJ SÚŤAŽE

TRAVEL VLOGER ROKA 2016 – II. ROČNÍK CELONÁRODNEJ SÚŤAŽE

TravelProduction.eu vyhlasuje II. ročník celoslovenskej súťaže pre vlogerov – cestovateľov TRAVEL VLOGER ROKA 2016. Ak patríte medzi tých, ktorí obohacujú Youtube alebo iné webstránky zaujímavými cestovateľskými videami, zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny. Od 10. mája 2016 môžete nominovať svoj vlog alebo vlogy svojich známych v týchto kategóriách súťaže:

- Miesto môjho oddychu alebo dovolenka (miesto, mestečko alebo dedinka kdekoľvek na svete) – Atrakcia, zábavný park alebo podujatie, ktoré do krajiny určite priláka zahraničných turistov – Hotel (kreatívne prezentačné hotelové video alebo hanba oháňajúca sa hviezdičkami) – Krásne miestečko na Slovensku, žiaľ, OOCR a KOCR má videomedzeru na internete v paži …

Videá musia obsahovať kreatívne stand-upy, zaujímavé komentáre, moderátorské vstupy alebo rozhovory.

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Váš email (povinné)

Názov videa (povinné)

Doplnujúce informácie

„Projekt súťaže dáva nádej mladým cestovateľom a nadšencom videoblogov, ktorí veľakrát svojimi úžasnými dielami prezentujú krásy Slovenska, rôzne dovolenkové destinácie alebo metropoly, ktoré navštívia. Naším cieľom je poukázať na tých, ktorí z láskou tvoria filmy pre milióny zvedavcov na internete len z vlastných prostriedkov a pre potešenie ostatných. Vďaka silnej blogerskej komunite a rýchlej online propagácii môžu týmto spôsobom udávať na Slovensku trendy v oblasti komunikácie, ktoré v našej krajine doteraz zaostávajú,“ uviedol Juraj Trstenský z Travel Channel Slovakia, organizátor súťaže TRAVEL VLOGER ROKA.

Producentské centrum pre dokumentárnu tvorbu Travel Channel Slovakia spolu s odbornou porotou sa tešia na všetky vaše príspevky.