VILLAGGIO LISCIA ELDI 4* (SARDÍNIA)

24. apríl 2017
in Category: Informácie o krajinách
0 16711 67
VILLAGGIO LISCIA ELDI 4* (SARDÍNIA)

VILLAGGIO LISCIA ELDI 4* (SARDÍNIA)

Hotel Villaggio Liscia Eldi je umiestnený v Punta Isuledda, približne 1 200 metrov od centra San Teodoro. Leží v luxusnom parku s rozlohou 5 hektárov a je ideálnym miestom na strávenie rodinnej dovolenky. Kamienková pláž  leží vo vzdialenosti 300 metrov (plážový servis v cene – 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu).

Služby: reštaurácia, bar Liscia Eldi, bazén s barom, tenisový kurt, pizzeria, obchod, predaj novín, parkovisko.

Za príplatok: večerné osvetlenie kurtov a ihrísk, práčovňa, výlety, lekárske ošetrenie (na vyžiadanie), potápačské centrum (v blízkosti), golfové ihrisko, jazdy na koni, požičovňa motocyklov, bicyklov alebo áut

Ubytovanie: hotel má k dispozícii 150 apartmánov, ktoré sú umiestnené vo vilách. Všetky majú vlastný vchod, kuchynský kút, telefón, TV, trezor, klimatizáciu, sociálne zariadenie s fénom, malý dvor alebo súkromnú záhradu. Hotel ponúka izby mono comfort (2/3 osoby; obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby + 1 lôžko pre 3. osobu), mono comfort (tzv. mezanin pre 4 osoby; obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a mezanin s 2 lôžkami), bilo (4 osoby; 2-izbový apartmán má obývačku s rozkladacou pohovkou a spálňu).

Apartmány pre osoby so zdravotným postihnutím na vyžiadanie.

Stravovanie: plná penzia

Doprava: letecká