WELLNESS HOTEL PATINCE

5. marec 2015
in Category: Travel Magazín
0 22446 102

WELLNESS HOTEL PATINCE

Pri najjužnejšie položenej obci Slovenska nájdeme oázu relaxu a pokoja Wellness hotel Patince. Disponuje 250 lôžkami v 99 komfortne vybavených izbách, rodinných apartmánoch alebo luxusných suitách. Hotel je vhodný na organizovanie firemných akcií a priam stvorený na víkendové pobyty pre rodiny s deťmi. Zabezpečuje tiež tematické podujatia v období Helloweenu, Veľkej noci či Silvestra. Práve v tomto hoteli môžete zažiť aj jedinečnú thajskú masáž od thajských masérok alebo Wellness ples na začiatku každého nového roka.

Najvýraznejším z benefitov, ktoré hotel ponúka, je termálna voda. Prvá písomná zmienka o liečivom prameni vyvierajúcom z hĺbky 170 metrov pochádza z 13. storočia. Ako prví sa v ňom kúpavali už rímski vojaci. Zaujímavosťou, ktorú hotel ponúka, je prístav a vlastná vyhliadková loď umožňujúca plavby po Dunaji. Na lodi vám radi zorganizujú hudobný večer, diskotéku alebo tradičnú veselicu.

Obľúbenou atrakciou v rámci Slovenska je pozorovanie a kŕmenie afrických sumcov v areáli hotela. Žijú v jazere s termálnou vodou, dorastajú do dĺžky takmer dvoch metrov a počas kŕmenia vychádzajú na breh, čo je v porovnaní s našimi sladkovodnými rybami netradičný a zároveň jedinečný zážitok.